تعمیرگاه بی ام و + تعمیرات ABS، رفع ایرادات برقی، تعمیرگیربکس، تعمیرموتور و...
منوی دسته بندی

تعمیرگاه بی ام و

تعمیرگاه bmw

 

تعمیرگاه بی ام و

 

خودروهای ساخته شده توسط کمپانی بی ام و از کیفیت بالایی برخوردار است اما در صورت بوجود آمدن اختلال در عملکرد باید توسط تعمیرگاه بی ام و به صورت تخصصی و توسط افراد مجرب مورد بررسی و تعمیر شود. ما در تعمیرگاه شهروز با در اختیار داشتن کادر مجرب و متخصص می توانیم بهترین خدمات را به شما همراهان عزیز ارائه دهیم.

نیاز به مشاوه تخصصی و رایگان دارید؟ همین حالا تماس بگیرید.

 

تعمیر موتور بی ام و

 

موتور هر خودرو، از جمله بی ام و مسئول تولید انرژی است، در واقع این قطعه دارای تجهیزات مکانیکی و الکترونیکی بوده که تمامی این تجهیزات در کنار هم عملکرد مورد نیاز خودرو را نشان می‌دهد. گزارش شده است که بروز اشکال در این تجهیزات می‌تواند عملکرد موتور بی ام و را تحت تاثیر قرار دهد.

 

مجتمع تعمیرگاهی شهروز یک تعمیرگاه بی ام و تخصصی در زمینه تعمیرات قطعات خودروهای خارجی و وارداتی و همچنین تعمیر موتور بی ام و است، همچنین تعمیرات این خودرو با توجه به حساسیت آن زیر نظر بهترین و حرفه ای ترین مکانیک ها صورت می‌گیرد.

 

تعمیرگاه بی ام و در تهران

 

خدمات انجام شده در زمینه تعمیر موتور BMW در تعمیرگاه ما عبارت‌اند از:

 

 • شناسایی و رفع مشکل استارت نخوردن و روشن نشدن ماشین
 • شناسایی علت سر و صدای زیاد موتور و رفع آن
 • روغن کاری موتور
 • سرویس کامل موتور خودرو
 • عیب یابی کامل موتور

 

تعمیر ABS بی ام و

 

سیستم های ترمز ضد قفل یا ABS در بسیاری از خودروها از جمله خودروهای بی ام و دیده می‌شود. عملکرد این سیستم به این صورت است که پس از فشردن پدال ترمز از قفل شدن چرخ ها جلوگیری می‌کند و در نتیجه به کنترل بهتر خودرو کمک می‌کند.

 

ای بی اس نیز مانند هر قسمت دیگری دچار مشکل می‌شود و باید حتما به آن رسیدگی شود، در صورت بروز نقص در سیستم ABS چراغ هشدار آن روشن می‌شود. در مورد سنسورها، عملکرد معیوب سنسورهای چرخ و معیوب بودن رله ABS از جمله دلایل خرابی ABS هستند.

 

تعمیرگاه بی ام و خدمات زیر را در زمینه تعمیر ABS انجام می‌دهد:

 

 • تشخیص دلیل سفت شدن پدال ABS ترمز
 • شناسایی علت سر و صدای زیاد سیستم ترمز و رفع آن
 • تعمیر هیدرولیک ABS
 • تعمیر سنسورهای ABS
 • بررسی علت خالی کردن ترمز زمان رانندگی

 

تعمیر رادار بی ام و

 

یکی از آپشن های جذاب خودرو بی ام و رادار آن است. رادار این امکان را به راننده می‌دهد که موانع و اشیاء اطراف خودرو را به راحتی تشخیص دهد. گاهی اوقات امکان دارد خودرویی در نقطه کور خودرو شما قرار گرفته باشد و شما نتوانید به راحتی آن خودرو را مشاهده کنید. در این مواقع رادار خودرو با استفاده از چراغ چشمک زن، وجود مانع و یا خودرویی دیگر را به شما گوش زد می‌کند.

 

تعمیر و عیب یابی رادار خودرو به دانش الکتریکی نیاز دارد. در واقع خرابی رادار توسط آلارم ها به رانده هشدار وجود خرابی را می‌دهد، ایرادات و مشکلاتی که در رادار خودروی بی ام و رایج هستند عبارت اند از:

 

 • مشکلات نرم افزاری
 • مشکلات سخت افزاری
 • آب خوردگی و شکستگی رادار
 • اخطارهای چراغ هشدار دهنده رادار
 • هماهنگ نشدن رادار خودرو

 

تعمیر سانروف بی ام و

 

سانروف یکی از آپشن های منحصر به فرد و جذاب BMW است. در واقع، سانروف ها همان شیشه هایی هستند که به جای سقف خودرو قرار می‌گیرند و جریان هوا و نور را به داخل خودرو تسهیل می‌کنند.

 

سانروف ها به صورت دستی و الکتریکی قابل تنظیم هستند، همچنین مانند هر قسمت دیگر در برخی موارد دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر دارند. شل شدن شیشه سانروف، شکسته شدن کابل سانروف، نشتی سانروف، ترک خوردن شیشه سانروف و باز و بسته شدن متناوب از رایج ترین مشکلات سانروف بی ام و هستند.

 

برای تعمیر و عیب یابی سانروف بی ام و می‌توانید به تعمیرگاه بی ام و مراجعه کنید و از خدمات مجتمع تعمیرگاهی شهروز در تعمیر سانروف بی ام و بهره مند شوید.

 

تعمیرگاه بی ام و

 

تعمیر کروک بی ام و

 

بیشتر سقف خودروهای بی ام و به صورت منحنی طراحی شده اند، در واقع می‌توان گفت کروک آپشن دیگری است که BMW به خودروهای خود اضافه کرده است. سقف‌های کروک از هفت لایه مواد مختلف برای افزایش عایق حرارتی و صوتی ساخته شده اند که طی 20 ثانیه به صورت الکتریکی باز و بسته می‌شوند.

 

در کروک خودروی بی ام و نیز گاهی مشکلاتی به وجود می آید، به عنوان مثال سقف به طور کامل یا جزئی باز نمی شود، ضامن ها و قفل های کروک به درستی کار نمی کنند و سنسورها از کار می افتند. تعمیر و عیب یابی کروک بی ام و یک امر تخصصی محسوب می‌شود که در مجتمع تعمیرگاهی شهروز صورت می‌گیرد.

 

تعمیر کامپیوتر بی ام و

 

یکی از مهم ترین سیستم های فنی خودرو، ECU یا سیستم کامپیوتری است، در واقع این سیستم وظیفه کنترل سیستم های مختلف خودرو را بر عهده دارد. سنسورهای موجود در این کامپیوتر اطلاعات و مشکلات را از قسمت‌های مختلف خودرو دریافت کرده و در اختیار کامپیوتر قرار می‌دهند و همچنین کامپیوتر با روشن شدن چراغ چک موتور، مشکل خودرو را به راننده اطلاع می‌دهد.

 

در برخی موارد، کامپیوتر بی ام و می‌تواند مشکلات و عملکرد بسیاری از قسمت‌های خودرو از جمله باتری خودرو، استارت، ولتاژ و جریان نا مناسب را پیدا کند. تعمیرگاه بی ام و برای تعمیرات کامپیوتر در اختیار شماست.

 

حرف پایانی

 

خودروی بی ام و جزو خودروهایی به شمار میرود که تعمیرات آن باید با حساسیت بالا انجام شود چراکه عدم توانایی در تعمیر این خودرو ممکن است باعث خرابی های بیشتری در آن شود و هزینه تعمیر را به صورت چشمگیری افزایش دهد، به همین خاطر بهتر است در انتخاب تعمیرگاه بی ام و حساسیت بیشتری به خرج دهید.

Farshid وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *